MOSMOR OLACAKTIN


Amerika'da yeni evlenen çift gerdeğe girecekmiş, ama hemen çocuk yapmak istemedikleri için kaput kullanmaya karar vermişler, fakat evde kaput yokmuş, yeni gelin demiş ki:
- Endişelenme, yolda gelirken nöbetçi bir eczane gördüm.
Adam koşa koşa yola çıkmış, ama nöbetçi eczanenin nerede olduğunu bir türlü bulamamış. Bu sırada bir hırsız çiftin balkon kapısı açık olan evlerine girmiş, yeni gelini yatakta çırılçıplak görmüş. Kadın içtiği şampanyanın etkisiyle uçmuş; aklı başında değilmiş. Zenci hırsız da şeytana uyup, kadının koynuna girmiş, kadın da sarhoş haliyle hırsızı kocası zannetmiş ve sevişmeye başlamışlar. Kaput aramaya giden yeni damat ise, en sonunda nöbetçi eczaneyi bulmuş ve rica etmiş:
- Prezervatif istiyorum.
Nöbetçi eczanedeki görevli kadın şöyle demiş:
- 4 çeşidimiz var beyefendi; en ucuzu on cent ve beyaz renkli, on beş centlik olan var ve sarı renkli, yirmi centlik olanı siyah renk, en kalitelisi ise mor renk ve yirmibeş cent.
Adam elini cebine atmış ve cüzdanını aceleyle evde unuttuğunu farketmiş, ama Allahtan cebinde 20 cent varmış. Adam cebindeki parasıyla ilk günden karısına alabileceği en kaliteli şeyi almaya karar vermiş ve 20 centi verip siyah prezervatifi almış. Koşa koşa eve dönen adam, karısının yatakta uyuduğunu görmüş ve uyku muyku dinlememiş; kadına sokulmuş. Kadın ise, demin seviştiği sandığı kocasının performansına hayran kalmış. Dokuz ay sonra çiftin simsiyah bir çocuğu olmuş. Günler günleri kovalamış ve büyüyen çocuk, bir gün babasına şu soruyu sormuş:
- Baba,siz ikiniz de sarışınsınız. Peki, ben niye böyle siyah oldum?
Adam cevap vermiş:
- Dua et ki; beş centim daha yoktu, yoksa mosmor olacaktın!..

Hiç yorum yok:


POPÜLER YAYINLAR


DOST SİTELER

Gitmek istediğiniz sitenin logosuna tıklayınız.EMEĞE SAYGI

Bu site için harcadığım emeği saygı duymak istiyorsanız, bu sitede verilen bilgileri kendi sitelerinizde kullanırken
adresini kaynak gösteriniz.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı