MASKELİ BALO


Evli bir çift maskeli baloya davetliymiş, ama migreni tuttunca kendini evde kalmak zorunda hisseden kadın kocasına demiş ki:
- Kocacığım, ben biraz rahatsızım; yatıp dinleneceğim. Sen baloya yalnız git.
- Karıcığım, sen gelmezsen; ben de gitmem.
Biraz tartışmadan sonra ikna olan koca, maskesini takarak baloya gitmiş. Kocası gittikten sonra birkaç Aspirin alıp yatan kadın, hemen uyumuş. Bir saat sonra uyanan kadın, kendini iyi hissedince, "Ben yanında değilken kocam neler yapıyor acaba?" diye düşünmeye başlamış. Kocasının ne yaptığı düşüncesi aklını kurcalamaya başlayınca, kadın da maskeli baloya gitmeye karar vermiş. Kocasının kendisini tanımaması için, değişik bir maske takarak baloya giden kadın, kocasını izlemeye başlamış. Kadın, kocasının arka arkaya güzel kadınlarla dans ettiğini görence, başka bir kadınmış gibi onu baştan çıkarmayı tasarlamış. Kocasına yaklaşıp onunla samimi bir şekilde dans etmeye başlayan kadın, seksi bir ses tonuyla ahlâksız bir teklifte bulunmuş:
- Sevgilim, istersen tenha bir yerde sevişebiliriz.
Dışarı çıkmışlar ve garajdaki bir arabanın içine girerek çılgınca sevişmişler. Gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan evine giden kadın, kocasının dönüşünü beklemeye başlamış. Adam sabaha karşı saat 3'te eve dönüp yatağa girince, kadın sormuş:
- Kocacığım, balo nasıldı?
- Sensiz hiç eğlenemedim sevgilim.
- Sahi mi söylüyorsun? Bence çok eğlenmişsindir.
- Gerçekten eğlenemedim hayatım. Baloya gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, alt kata inip bütün gece poker oynadık. Fakat maskemi ödünç verdiğim o Allahın cezası herif, öyle güzel eğlenmiş ki; anlata anlata bitiremedi!..

Hiç yorum yok:


POPÜLER YAYINLAR


DOST SİTELER

Gitmek istediğiniz sitenin logosuna tıklayınız.EMEĞE SAYGI

Bu site için harcadığım emeği saygı duymak istiyorsanız, bu sitede verilen bilgileri kendi sitelerinizde kullanırken
adresini kaynak gösteriniz.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı