MUTLU EVLİLİK


Adam biri, baş ağrısıyla uyanmış ve gözlerini açarken zorlanıyormuş. Gözlerini zar zor açan adam, komidinin üzerindeki bir kutu aspirinle, bir bardak su görmüş. Yatağından zar zor kalkan adam, çevresine bakmaya başlamış; ütülenmis ve güzelce dürülmüş kıyafetlerini görünce çok sevinmiş. Yatak odasının da toplanmış ve tertemiz olduğunu gören adam, aspirini eline alırken bir not bulmuş. Notu bırakan karısı "Kocacığım, kahvaltın mutfakta hazır, ben evden erken çıktım, alışverişteyim. Seni seviyorum" diye yazmış. Adam mutfağa gidip bakmış; gerçekten de kahvaltısı hazırmış, gazetesi de masanın üzerindeymiş. Tam o sırada mutfağa giren oğlu seslenmiş:
- Günaydın baba.
- Günaydın oğlum. Dün gece neler oldu?
- Hiç sorma baba. Dün gece yarısı eve geldin. Zil zurna sarhoştun; ayakta zor duruyordun, her tarafı dağıttıktan sonra salona kustun ve sızıp kaldın.
Oğlunun anlattıklarını şaşkınlıkla dinleyen adam sormuş:
- Peki oğlum, ortalık neden derli toplu? Kahvaltım nasıl hazırlandı?
- Haaa, bunlar mı? Annem seni yatak odasına sürükleyip yatağa attı, ama tam pantolonunu çıkarırken, "Çek ellerini pis orospu!.. Benim mutlu bir evliliğim var!.." diye bağırdın. O şekilde bağırman, annemin çok hoşuna gitti!..

Hiç yorum yok:


POPÜLER YAYINLAR


DOST SİTELER

Gitmek istediğiniz sitenin logosuna tıklayınız.EMEĞE SAYGI

Bu site için harcadığım emeği saygı duymak istiyorsanız, bu sitede verilen bilgileri kendi sitelerinizde kullanırken
adresini kaynak gösteriniz.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı